Kontakt/Ceník

logo

Nejraději se s vámi setkám on-line nebo osobně zde:

Radlická 2487/99, 150 00 Praha 5
5 min od metra Radlická, v okolí snadné parkování https://maps.app.goo.gl/1WKxDzAgbJMdFZCc8

dagmar.pechova01@gmail.com
+420 603 872 767

Ceník

Pravidla sezení pro terapii/koučink

Anonymita a důvěra – Sezení je anonymní (nevedu záznamy ani zdravotnickou dokumentaci a schůzka není nahrávána). Dodržuji pravidla GDPR. Zavazuji se dodržovat etický kodex kouče dle ICF a etický kodex terapeuta dle ČAP.

Rovnocenný vztah – Na začátku terapie se domluvíme na zakázce, na čem chcete pracovat, čeho chcete dosáhnout, jak by měl vypadat konec terapie/koučinku. Ukončení spolupráce bude po vzájemné dohodě. Končíme zpětnou vazbou a sdílením výsledků.

Klidné prostředí – Zavazujeme se, že nebudeme v průběhu sezení přijímat telefony, ani jinak přerušovat sezení. Pro online sezení si zajistěte klidný a bezpečný prostor.

Vzájemný respekt – Na osobní sezení choďte včas, 5 min předem. Na online sezení si před začátkem připravte a zkontrolujte techniku a připojení.

Doba terapie – Sezení trvá 50 minut. Frekvence setkávání probíhá po domluvě.

Objednání je závazné – Po registraci konkrétního dne a času (odkaz viz výše) je rezervace závazná. Pokud se na domluvené sezení nemůžete dostavit, oznamte mi to telefonicky, e-mailem nebo v systému, minimálně však 2 dny (48 hodin) předem. V případě online již dopředu zaplaceného sezení, vám bude částka vrácena.

Propadnutí terapie
V případě, že se nedostavíte na sezení bez předchozí omluvy (48 hodin předem), sezení propadá a nemáte nárok na vrácení částky. V případě nedodržení časového limitu pro omluvu se tímto zavazujete sezení uhradit v plné výši.

Platba
Terapie/koučink je placená služba. Nespolupracuji s pojišťovnami. Platba proběhne v hotovosti anebo bankovním převodem. Pro online sezení vždy před uskutečněním schůzky.

Máte dotaz?

Chcete si sjednat individuální schůzku?
Domluvit si firemní koučink a získat cenovou nabídku?
Nebo se zeptat na něco jiného?

Neváhejte mi napsat.

Vykročte se mnou k cíli vaší cesty!